شارژ و بسته‌های خریداری شده با عضویت، برای ترم‌های آینده نیز در حساب کاربری شما باقی می‌ماند و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
لطفا تا ۱۵ اسفند برای ارسال نمونه سوالاتتان برای ما صبر کنید تا پاسخنامه صحیح قرار گیرد. ممنون که به فکر ما هستید.
Loading spinner
صفحه در حال بارگزاری است.
لطفا منتظر بمانید...
شما تیکت خوانده نشده دارید. به پنل کاربری خود مراجعه کنید. x
تایید شماره همراه

شما باید جهت ادامه شماره تماس خود را تایید کنید.

شماره همراهی که زمان ثبت‌نام وارد کرده‌ای بصورت پیش‌فرض وارد شده. در صورت تمایل می‌توانید آن را تغییر دهید.

تایید شماره همراه

لطفا کد تاییدی که بصورت پیامک ارسال شده را وارد کنید.

مدت اعتبار کد:

قوانین استفاده از سایت

مقدمه

از اینکه وقت خود را برای دانشجویان سرمایه‌گذاری می‌کنید، سپاسگزاریم.

هدف این قوانین کمک به شما و ما برای داشتن سایت و کافی نتی با کیفیت و کامل از لحاظ نمونه سوالات میباشد که هم ما و هم شما موفق باشید و ضرر نکنیم.

این قوانین در حال توسعه است و با توجه به ‎اتفاقات جدید، بازخورد کاربران، سؤالات شما و دیگر موارد، ممکن است هر زمانی موارد جدیدی به آن اضافه شود یا تغییراتی داشته باشد. این تغییرات و شرایط ممکن است شامل برنامه‌های شما نیز در آینده شود. لطفاً این قوانین را گهگاه مرور کنید.

ما به کار خود عشق می‌ورزیم و به کاری که شما می‎کنید احترام می‎گذاریم. نهایت تلاشمان را برای ساخت بهترین و مناسب‌ترین وب سایت و کافی نت برای شما به کار خواهیم گرفت.

موارد زیر را با دقت بخوانید

  1. برای استفاده از سوالات باید حتما در سایت حساب کاربری کافی نتی و وب سایتی بسازید (در هنگام ساختن اکانت کابری تیک مربوط به عضویت بصورت وب سایتی یا کافی نتی را بزنید)
  2. حساب کابری فقط مختص به شماست و فقط شما میتوانید از آن استفاده برای فعالیت اقتصادی سالم خود نمایید پس لطفا از به اشتراک دادن اکانت خود ،فروش اکانت جدا خودداری نمایید. در صورت استفاده مشترک چند نفر از یک حساب کاربری و یا سواستفاده از اکانت شما،حساب شما مسدود خواهد شد و هزینه شارژ پنل شما نیز عودت داده نخواهد شد.
  3. مدت زمان عضویت شما نامحدود میباشد و میتوانید برای همیشه از آن استفاده نمایید .پس در این حالت هر مقدار حساب خود را شارژ بفرمایید برای شما باقی میماند و در ترم های آینده نیز می توانید از آن استفاده نمایید.
  4. جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از حساب کاربران عزیز، آی پی کاربران هنگام ورود ثبت خواهد شد. در صورتیکه سیستم در یک روز، ورود یک حساب کاربری با بیش از چند آی پی مختلف را تشخیص دهد پس از یک بار تذکر از طریق ایمیل، در صورت تکرار حساب کاربری آن شخص مسدود خواهد شد.
  5. پکیج های خریداری شده توسط شما در قسمت "بسته های خریداری شده " موجود میباشد و میتوانید مجدد دریافت نمایید.
  6. میزان دانلود نمونه سوالات بسته به شارژ شما دارد و قیمت هر پکیج مشخص میباشد و در مرور زمان تغییر خواهد کرد ولی اگر شما پکیجی را تهیه نموده اید به قیمت آن در آینده افزوده شود ،تاثیری بر قیمت پکیج های شما ندارد.
  7. لطفا پیش از خرید دقت کافی را بفرمایید چون پس از خرید امکان پس دادن،تعویض، جابجایی و... نمونه سوالات وجود ندارد.
  8. امکان پس دادن شارژ حساب ها وجود ندارد و شما فقط میتوانید از آن خرید نمایید.
  9. همکاران عزیز این نکته را مد نظر داشته باشید که در جمع آوری نمونه سوالات وقت و زمان بسیاری صرف شده و سوالات از جایی خریداری نشده است و سعی شده کلیه سوالات و پاسخنامه ها صحیح ولی ممکن است اشتباهاتی ناخواسته در آن وجود داشته باشد،خواهشمند است در صورت مشاهده چنین خطایی به ما اطلاع دهید.

رضایتمندی شما افتخار ماست